info@bowentehnika.lv, tālr. +371 29275464        Atrast speciālistu!

Kāda ir Bowen sesija?

Pirmā sesija sākas ar to, ka terapeits iztaujā Jūs un iegūst vispārējo priekšstatu par Jūsu veselības stāvokli. Pamatojoties uz iegūto informāciju, terapeits sastāda Jums individuālu plānu, lai sasniegtu maksimālu rezultātu īsā laikā. Jūs parasti guļat uz masāžas kušetes vai sēžat, ja tas ir ērti. Sesijā ietilpst viena vai vairākas procedūras, kas katra sastāv no konkrētām kustību kopām. Bowen paņēmieni tiek veikti uz ādas  vai caur vieglu apģērbu, lai labāk izjustu muskuļu fascijas. Sesija noris klusumā, lai Jūs netraucēti varētu iedziļināties savā ķermenī. Terapeits veic noteiktu paņēmienu sēriju, pēc kuriem tiek ieturēta pāris minūšu pauze, lai ķermenim iedotā informācija nonāktu līdz centrālai nervu sistēmai un atgrieztos atpakaļ uz kairinājuma radīto vietu. Bowen sesija ilgst aptuveni no 35 līdz 60 minūtēm. Nākamo sesiju vēlams atkārtot pēc 5 līdz 10 dienām, optimālais starplaiks ir 7 dienas.

Ūdens

Pēc sesijas un turpmākās dienās ir svarīgi dzert daudz ūdens, lai ķermenī nodrošinātu atveseļošanās procesu. Speciālists Jums dos rekomendācijas, kas vēl jāievēro pēc Bowen sesijas.

Cik sesijas nepieciešamas?

Pieredze rāda, ka 3-6 sesijas ir optimālas veselības stāvokļa uzlabošanai. Daži klienti ar viegliem simptomiem jūtas labi jau pēc 1-2 sesijām, hronisku problēmu risināšanai var vajadzēt arī vairāk – līdz pat 8 sesijām.

Kas vēl būtu ieteicams?

Bowen tehnikas smalkās iedarbības dēļ, ķermenis uz to turpina atbildēt vairākas dienas pēc tam, tāpēc citas manipulatīvas ķermeņa terapijas nav ieteicamas piecas dienas pēc sesijas, jo tās var traucēt sesijas efektivitāti.